Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/25882
Title: Спосіб лікування гострих запальних уражень органів дихання
Authors: Лазорик, Михайло Іванович
Паук, Андрій Андрійович
Трускавецький, Богдан Любомирович
Мигович, Іван Іванович
Минка, Валерій Васильович
Keywords: запальних, спосіб, дихання, лікування, уражень, гострих, органів
Issue Date: 10-Apr-2007
Citation: 1. Спосіб лікування гострого запального ураження органів дихання, вибраного з групи, що складається з бронхітів, пневмоній та плевритів, який включає застосування медикаментозної та фізіотерапії, направлених на лікування зазначеного ураження, який відрізняється тим, що додатково на підошву хворого на 1,5-2,0 см нижче пальцевої складки четвертого пальця накладають червоний стручковий перець величиною не більше 1 см2, прикріплюють його пластиром і тримають до моменту відчуття нестерпного пекучого болю. 2. Спосіб лікування за п. 1, який відрізняється тим, що при пневмоніях і плевритах подразник накладають на протилежну від локалізації запального процесу ногу.
Series/Report no.: Патент; № 68631
Abstract: Винахід відноситься до медицини, зокрема до пульмонології і може бути використаним для лікування гострих запальних уражень органів дихання.
Description: Код посилання <a href="http://uapatents.com/3-68631-sposib-likuvannya-gostrikh-zapalnikh-urazhen-organiv-dikhannya.html" target="_blank" rel="follow" title=
Type: Text
Publication type: Патент
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/25882
Appears in Collections:Патенти кафедри факультетської терапіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.