Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/26514
Title: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ДЛЯ СИСТЕМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
Authors: Миронюк, Іван Святославович
Слабкий, Геннадій Олексійович
Брич, Валерія Володимирівна
Білак-Лук'янчук, Вікторія Йосипівна
Keywords: громадське здоров'я, підготовка кадрів, Україна
Issue Date: 2019
Publisher: Укрмедкнига
Citation: Миронюк І.С. Актуальні питання підготовки кадрів для системи громадського здоров’я України / І.С. Миронюк, Г.О. Слабкий, В.В. Брич, В.Й. Білак-Лук’янчук // Матеріали першого міжнародного україно-німецького симпозіуму з громадського здоров’я «Громадське здоров’я в соціальному і освітньому просторі – виклики сьогодення і перспективи розвитку», (м. Тернопіль, 25-26 вересня 2019 року). – Тернопіль: «Укрмедкнига», 2019. – С.30 – 32.
Abstract: Проблемою в організації навчального процесу стала відсутність навчальних та методичних матеріалів, а також підготовлених викладачів. В цих умовах використовуються матеріали міжнародних тренінгів та крім штатних викладачів університетів широко залучаються до педагогічного процесу практичні працівники які добре розуміються на певних темах робочого плану підготовки магістрів. Складним питанням в навчальному процесі стає вибір практичних баз навчання. Під час навчання на практичних базах студенти мають відпрацьовувати навички послуг у сфері громадського здоров’я. Концептуально ці послуги визначені основними оперативними політиками, а детально вони в Україні ще не визначені
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/26514
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри наук про здоров’яItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.