Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/2703
Title: Водно-болотні угіддя в системі туристично-рекреаційної діяльності: сучасний стан та перспективи використання
Authors: Чир, Надія Вікторівна
Keywords: Туризм як чинник євроінтеграції України: економічні, політичні, гуманістичні та соціально-культурні аспекти, Ключові слова: Міжнародна Рамсарська конвенція, водно-болотні угіддя, екологічний туризм, орнітологічний туризм
Issue Date: Apr-2015
Publisher: Чернівці: ЧТЕІ КНТЕУ
Citation: Чир Н.В. Водно-болотні угіддя в системі туристично-рекреаційної діяльності: сучасний стан та перспективи використання / Н.В. Чир // Туризм як пріоритетний напрям соціально-економічного розвитку регіону: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, м. Чернівці, 23-24 квітня 2015 р. - Чернівці: ЧТЕІ КНТЕУ, 2015. - С. 150-152.
Abstract: У статті розкрито суть поняття "водно-болотні угіддя" та їхнє значення в планетарному масштабі, а також цінність для розвитку рекреації і туризму. Охарактеризовано наявну мережу водно-болотних угідь України міжнародного значення та виділено перспективні об"єкти для внесення до Рамсарського списку. Окреслено перспективні напрями використання наявних водно-болотних угідь у туризмі, акцентуючи особливу увагу на розвитку інноваційних його видів.
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/2703
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туризмуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.