Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/27149
Title: ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до розроблення (коригування) детального плану території багатоповерхової секційної житлової забудови та присадибної забудови в районі вул. Монастирська міста Мукачева
Authors: Пересоляк, Владислав Юрійович
Романко, Володимир Олександрович
Пересоляк, Галина Василівна
Яким, Володимир Володимирович
Keywords: звіт, екологічна оцінка, стратегічна екологічна оцінка, детальний план
Issue Date: 2019
Citation: В.Пересоляк ,В.Романко,Г.Пересоляк ,В.Яким ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до розроблення (коригування) детального плану території багатоповерхової секційної житлової забудови та присадибної забудови в районі вул. Монастирська міста Мукачева Ужгород -2019 стр.34 ср.
Abstract: У даній роботі виконано звіт зі стратегічної екологічної оцінки до розроблення (коригування) детального плану території багатоповерхової секційної житлової забудови та присадибної забудови в районі вул. Монастирська міста Мукачева. Звіт виконано у відповідності до діючої нормативно-правової бази. Розроблення (коригування) детального плану території багатоповерхової секційної житлової забудови та присадибної забудови в районі вул. Монастирська міста Мукачево у відповідно до рішення 52 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання № 1283 від 27 грудня 2018 року Детальний план території є одним із засобів створення ефективної системи управління у містопланувальній та містобудівній сфері.
Type: Text
Publication type: Звіт
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/27149
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри землевпорядкування та кадастру

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Мукачево СЕО Монастирська ВИП.pdf12.71 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.