Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/27150
Title: ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до розробленого генерального плану території населеного пункту селище міського типу Буштино Тячівського району Закарпатської області
Authors: Пересоляк, Владислав Юрійович
Романко, Володимир Олександрович
Пересоляк, Галина Василівна
Яким, Володимир Володимирович
Keywords: звіт,генеральний план ,стратегічна екологічна оцінка
Issue Date: 2019
Citation: В.Пересоляк ,В.Романко,Г.Пересоляк ,В.Яким ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до розробленого генерального плану території населеного пункту селище міського типу Буштино Тячівського району Закарпатської області Ужгород 2019. стр.- 68.
Abstract: У даній роботі виконано звіт зі стратегічної екологічної оцінки до розробленого генерального плану території населеного пункту селище міського типу Буштино Тячівського району Закарпатської області. Звіт виконано у відповідності до діючої нормативно-правової бази. Генеральний план території населеного пункту розроблений відповідно до рішення Буштинської селищної ради Тячівського району 21 сесії 6- го скликання № 899 від 30.04.2013.р і ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування та забудова територій» з врахуванням вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН 360-92** “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень”, ДБН Б.1.1-15:2012 « Склад та зміст генерального плану населеного пункту» , ДБН В.2.3-5-2001 « Вулиці та дороги населених пунктів» , ДБН Б.2.4-1-94 «Планування і забудова сільських поселень» та Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів (наказ №173 від 19.06.96). Генеральний план території є одним із засобів створення ефективної системи управління у містопланувальній та містобудівній сфері.
Type: Text
Publication type: Звіт
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/27150
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри землевпорядкування та кадастру

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ЗВІТ БУШТИНО СЄО (3).pdf9.29 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.