Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/27608
Title: ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд обꞌєктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населеного пункту Дийдянської сільської ради Берегівського району.
Authors: Пересоляк, Владислав Юрійович
Романко, Володимир Олександрович
Пересоляк, Галина Василівна
Keywords: звіт, екологічна оцінка, стратегічна екологічна оцінка, детальний план
Issue Date: 2019
Citation: В.Пересоляк ,В.Романко,Г.Пересоляк ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд обꞌєктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населеного пункту Дийдянської сільської ради Берегівського району. 26 с.
Abstract: У даній роботі виконано звіт зі стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд обꞌєктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населеного пункту Дийдянської сільської ради Берегівського району Звіт виконано у відповідності до діючої нормативно-правової бази. Дозвіл на розробку детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд обꞌєктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населеного пункту Дийдянської сільської ради Берегівського району було надано відповідно до розпорядження голови Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області №336 від 24 жовтня 2019р. Детальний план території є одним із засобів створення ефективної системи управління у містопланувальній та містобудівній сфері.
Description: 1. Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку». - Режим доступу: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/23 54-19 . 2. Про затвердження Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування: наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 10.08.2018 № 296. - Режим доступу: https://menr.gov.ua/files/docs/nakazy/2018/nakaz 296.pdf . 3. Все про Закарпатську область. http://ukr tur.narod.ru/turizm/regionukr/zakarp/geopoloshzak/geopolozakar.htm 4. Екологічний паспорт Закарпатської області http://ecozakarpat.gov.ua/?page_id=308 5. ВИКИДИ В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ http://www.uz.ukrstat.gov.ua/statinfo/navkol/2018/dioks_atm_pov_1990-2017.pdf 6. ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ http://www.uz.ukrstat.gov.ua/statinfo/medicine/zahvor_naselen.pdf 7. СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДО 2020 РОКУ http://dfrr.minregion.gov.ua/foto/projt_reg_info_norm/2015/05/Strategiya.pdf 8. Закарпаття – мій край. http://carpathia.uz.ua/zakarpattya-mij-kraj 9. С.С. Поп. Природні ресурси Закарпаття. – Ужгород: ТОВ «Спектраль», 2002.-296с.; 10. В. Ю. Пересоляк, М. М. Ходанич. Моніторинг грунтів Закарпаття. Монографія. Ужгород. Видавництво «ТУРпрес», 2013-110 с. https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/26600 11. Звіт про виконання природоохоронного заходу «Розробки проекту екомережі Закарпатської області» (продовження робіт) http://ecozakarpat.gov.ua/?page_id=53 12. Система державного моніторингу якості поверхневих вод Закарпатської області http://ecozakarpat.net.ua/?fbclid=IwAR1K730nUuoELeA14aVY6neTvjtAjvqaesswyt 0OxSnowyh_zgwjbgWEnvo
Type: Text
Publication type: Звіт
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/27608
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри землевпорядкування та кадастру

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ЗВIТ ДІДОВО.pdf2.45 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.