Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/28153
Title: Захворювання жінок України на інфекції, що передаються статевим шляхом як проблема первинної медичної допомоги
Other Titles: Women morbidity for sexually transmitted infections in Ukraine as a problem of primary medical care
Authors: Слабкий, Геннадій Олексійович
Миронюк, Іван Святославович
Щербинська, О.С.
Keywords: жінки, інфекції, що передаються статевим шляхом, захворюваність
Issue Date: 2019
Publisher: ДУ "Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України"
Citation: Слабкий Г.О. Захворювання жінок України на інфекції, що передаються статевим шляхом як проблема первинної медичної допомоги / Г.О. Слабкий, І.С. Миронюк, О.С. Щербинська // Україна. Здоров’я нації. – 2019. - № 3 (56). – С. 65 - 73. https://doi.org/10.24144/2077-6594.3.2019.191636
Abstract: Мета роботи: дослідити та проаналізувати захворювання жінок України на інфекції, що передаються статевим шляхом в ракурсі пріоритетного розвитку первинної медичної допомоги. Матеріали та методи. При виконанні роботи використано медико-статистичний та аналітичний методи. Матеріалами дослідження стали дані галузевої статистичної звітності за 2014–2018 роки. При проведені аналізу не враховувалися дані АК Крим, м. Севастополь та тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Результати. В статті представлені дані щодо захворюваності жінок України на сифіліс, гонококову та хламідійну інфекції, урогенітальний мікоплазмоз і трихомоніаз в динаміці 2014–2018 років. Аналіз захворюваності жінок представлено в розрізі регіонів України. Висновки. Сімейні лікарі, як лікарі першого контакту, мають проводити профілактичну роботу та виявляти захворювання на ранніх стадіях розвитку.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/28153
ISSN: 2077-6594
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри наук про здоров’яItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.