Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/28632
Title: Малозначність справи як критерій обмеження доступу до суду касаційної інстанції в цивільному судочинстві України
Authors: Заборовський, Віктор Вікторович
Булеца, Сібілла Богданівна
Стойка, Аліна Василівна
Keywords: 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право, малозначні справи; оскарження рішення суду; касаційна інстанція; доступ до суду; цивільне судочинство.
Issue Date: 2019
Citation: Булеца С.Б., Заборовський В.В., Стойка А.В. Малозначність справи як критерій обмеження доступу до суду касаційної інстанції в цивільному судочинстві України. Visegrad journal on human rights. 2019. № 1 (Volume 2). P. 23-30.
Abstract: В статті досліджуються основні нововведення права на касаційне оскарження судового рішення винесеного по малозначній справі на основі аналізу практики Верховного Суду. Робиться висновок про те, що законні обмеження, встановлені для касаційного оскарження судового рішення свідчать тільки про обмеження права на таке оскарження, але не права на судовий захист в цілому. Проте, проблеми у правозастосуванні винятків обмеження касаційного оскарження рішення суду, винесеного по малозначній справі є наявні і без усталеної практики не будуть вирішенні.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/28632
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.