Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/29402
Title: Державотворчі процеси у Карпатській Україні (1938-1939)
Authors: Вегеш, Микола Миколайович
Keywords: монографія, президент Карпатської України, Друга світова війна, Мюнхенська конференція
Issue Date: 2020
Publisher: Видавництво ПП «АУТДОР-ШАРК»
Citation: Вегеш М. Державотворчі процеси у Карпатській Україні (1938- 1939) [Текст]: Ужгород: Видавництво ПП «АУТДОР-ШАРК», 2020.-552 с.
Abstract: У монографії на основі величезного масиву архівних і опублікованих джерел, використання останніх здобутків української та зарубіжної історіографії, робиться спроба комплексно дослідити соціально-економічне, культурне і політичне становище Карпатської України наприкінці 30-х років ХХ століття. Значна увага звертається на міжнародну ситуацію, яка склалася напередодні Другої світової війни (Мюнхенська конференція, конференція в Комарно, Віденський арбітраж, антиукраїнська і античехословацька діяльність проугорських сил, напади угорських і польських терористів на населені пункти Закарпаття, що свідчило про початок «гібридної війни» проти молодої автономної держави). На фоні державотворчих процесів у Закарпатті висвітлюється постать визначного громадсько-політичного і культурного діяча краю, прем’єр-міністра, а згодом президента Карпатської України Августина Волошина. Видання розраховане на широкий загал читачів.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/29402
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри політології і державного управлінняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.