Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/30089
Title: Використання мультимедійних засобів для підвищення рівня теоретичних знань студентської молоді з питань здорового способу життя
Authors: Дуб, Мар'яна Михайлівна
Брич, Валерія Володимирівна
Keywords: студентська молодь, здоровий спосіб життя, мультимедіа засоби
Issue Date: 2020
Publisher: ДУ "Український інститут стратегічних досліджень Міністерства охорони здоров'я України"
Citation: Дуб М.М., Брич В.В. Використання мультимедійних засобів для підвищення рівня теоретичних знань студентської молоді з питань здорового способу життя. Економіка і право охорони здоров'я. №2(12). 2020. С. 7-10.
Abstract: Однією з головних проблем сьогодення вчені вважають погіршення здоровя як дорослого населення так, і молодого покоління. Саме сучасна молодь, відтак і студенти, не усвідомлюють значущість свого здоров'я як необхідної умови життя, нехтують елементарними нормами його піклування, обумовлюючи це низкою таких обєктивних причинин, як збільшення навчального навантаження, погіршення екологічної ситуації, зниження матеріального добробуту та відсутність сформованої системи культури в цілому [6]. Освітній процес, що забезпечує впорядковане формування здорового способу життя спільно з розвитком інших якостей людини, додає індивідуальному розвиткові межі цілеспрямованого процесу і є основним у залучені особистості до здорового способу життя. Пріоритетним в освітньому процесі на сьогоднішній день є застосування мультимедійних засобів, як одного з найвагоміших чинників впливу на формування здорового способу життя. Постає питання аналізу інформаційних технологій, які будуть підвищувати теоретичний рівень знань студентської молоді з питань здорового способу життя.
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/30089
ISSN: 2415-8763
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри наук про здоров’я

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Дуб М.М..docx695.16 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.