Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/30613
Title: Застосування теорії потенціальних моделей до розрахунків спектру мас глюболів
Authors: Шпеник, О. О.
Фекете, Ю. Ю.
Кіс, Я. І.
Issue Date: 2001
Publisher: ПП "Шарк"
Citation: Шпеник, О. О. Застосування теорії потенціальних моделей до розрахунків спектру мас глюболів [Текст] / О. О. Шпеник, Ю. Ю. Фекете, Я. І. Кіс // Науковий вісник Ужгородського університету : серія: Фізика / редкол.: І. Небола (відпов. ред.), Д. Блецкан, О. Герзанич та ін. – Ужгород : ПП "Шарк", 2001. – Вип. 9. – С. 144-149. – Бібліогр.: с. 148-149 (17 назв).
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/30613
Appears in Collections:Науковий вісник УжНУ Серія: Фізика. Випуск 9 - 2000



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.