Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/31019
Title: Визначення показника втрачених років потенційного життя від хвороб органів травлення: методичні рекомендації
Authors: Керецман, Анжеліка Олексіївна
Рогач, Іван Михайлович
Рингач, Наталія Олександрівна
Слабкий, Геннадій Олексійович
Keywords: Втрачені роки потенційнго життя, хвороби органів травлення, смертність
Issue Date: 2018
Citation: Керецман А.О., Рогач І.М., Рингач Н.О., Слабкий Г.О. Визначення показника втрачених років потенційного життя від хвороб органів травлення: методичні рекомендації // Методичні рекомендації. - Ужгород, 2018. – 28с.
Abstract: Проведене дослідження присвячено вирішенню актуальної проблеми наукового обґрунтування функціонально – організаційної моделі зниження смертності від хвороб органів травлення (ХОТ) на регіональному рівні (на прикладі Закарпатської області). Передчасна смертність, яка значно перевищує аналогічні рівні розвинутих країн світу, є однією із найгостріших сучасних соціальних проблем України. Якщо у XIX - на початку XX сторіччя основні втрати внаслідок передчасної смертності було сконцентровано передусім у юному і молодому віці, в основному за рахунок високої дитячої і материнської смертності та від інфекційної патології, то у сучасній Україні – в інтервалі працездатного віку
Type: Text
Publication type: Методичні рекомендації
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/31019
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри соціальної медицини та гігієниItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.