Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/31240
Title: Транскордонне співробітництво як фактор кроскультурного розвитку України
Authors: Бенчак, Олеся Федорівна
Issue Date: 2018
Publisher: Інститут культурології НаціональноЇ академіЇ мистецтв України
Citation: Бенчак О. Ф. Транскордонне співробітництво як фактор кроскультурного розвитку України // Від мультикультуралізму до транскультурності: проблема збереження цінностей цивілізованого співіснування / В. М. Судакова, Н. Б. Отрешко та інші. — К.: Інститут культурології НАМ України, 2018. с. 267-283.
Abstract: У монографії розглянуто актуальні проблеми сучасного мульти- культуралізму в світі і в сучасній Україні, зокрема дослідження су- часних транскордонних процесів, проблем масової міграції та мульти- культурного громадянства, мультикультурних практик у сучасному українському соціумі. Видання буде корисним для фахівців у галузі соціо-гуманітарного пізнання, а також для всіх, хто цікавиться сучасними проблемами мультикультуралізму та глобального суспільства.
Type: Text
Publication type: Розділ монографії
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/31240
ISBN: 978-966-2241-49-5
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Бенчак О. Монографія_Інститут культ (2018).pdf20. Бенчак О. Транскордонне співробітництво як фактор кроскультурного розвитку України. Монографія «Від мультикультуралізму до транскультурності: проблема збереження цінностей цивілізованого співіснування»575.96 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.