Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/31590
Title: ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИХ РЕСУРСІВ В ТУРИСТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
Authors: Данилюк, Вікторія Олегівна
Keywords: історико-культурні ресурси, туристична діяльність, пам’ятки культури, туристичний продукт, пізнавальний туризм.
Issue Date: Oct-2020
Citation: Данилюк В. Перспективи використання історико – культурних ресурсів в туристичній діяльності / Вікторія Данилюк // Матеріали ХIV Міжнародної наукової конференції “Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід” : Зб. наук. Праць. – Львів, 2020. – 458 с.
Abstract: Історико-культурні ресурси характеризуються популярністю серед туристів, задовольняють їх попит у пізнанні навколишнього світу, сприяють змістовному проведенню вільного часу. Однак ресурси вимагають вмілого, творчого і наукового підходів до їх використання для цілей туризму і розробки сучасних маршрутів.
Description: Історико-культурні ресурси відіграють важливу роль у формуванні туристичного попиту та створенні привабливого туристичного іміджу регіону чи держави. Це сукупність пам’яток матеріальної та духовної культури, які створені у процесі історичного розвитку суспільства на певній території, мають пізнавальну цінність і можуть бути використані для туристичної діяльності. Історико-культурні ресурси характеризуються високою популярністю серед туристів, задовольняють їх попит у пізнанні навколишнього світу, сприяють змістовному проведенню вільного часу.
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/31590
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри міжкультурної комунікації

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Львів 9-11 жовтня 2020.docxПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИХ РЕСУРСІВ В ТУРИСТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ19.65 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.