Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/31762
Title: Аграрна партія (АП)
Authors: Вегеш, Микола Миколайович
Токар, Маріан Юрійович
Issue Date: 2001
Publisher: Національна Академія Наук України, Наукове т-во ім. Т.Шевченка, Координаційне бюро Енциклопедії Сучасної України НАН України
Citation: Вегеш М., Токар М. Аграрна партія (АП). Енциклопедія Сучасної України / Національна Академія Наук України, Наукове т-во ім. Т.Шевченка, Координаційне бюро Енциклопедії Сучасної України НАН України; [М.М.Дзюба, А.І.Жуковський, О.М.Романів – співголови]. Київ, 2001. Т.І (А). С.153.
Abstract: Енциклопе́дія суча́сної Украї́ни (ЕСУ) — багатотомне енциклопедичне вида́ння (алфавітна енциклопедія) про Україну в усіх вимірах від початку XX століття до сьогодення. Енциклопедія подає цілісний образ новітньої України в подіях, інституціях, установах, родах діяльності, поняттях, персоналіях. Охоплює головні сфери життя в Україні, термінологію в усіх галузях науки й мистецтва, відображає сучасні погляди на історичні події та постаті. Специфіка ЕСУ полягає в тому, що в ній особлива увага приділяється явищам, процесам, поняттям, що характеризують добу державної незалежності України та відображає сучасні погляди на історичні події, показує зв'язок України з іншими країнами світу.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/31762
ISBN: 944-02-3354-X
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри політології і державного управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Аграрна партія (АП).docx35.07 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.