Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/34028
Title: ГРОМАДА, СПРОМОЖНА ДО ПАРТНЕРСТВА: СУТНІСТЬ І КРИТЕРІЇ ІДЕНТИФІКАЦІІ
Authors: Чубарь, Оксана Геннадіївна
Траньович, Юлія Петрівна
Keywords: Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка, Ключові слова: громада, спроможність громади, партнерство, партнерська спроможність
Issue Date: Jan-2021
Publisher: Cognum Publishing House, London, United Kingdom.
Citation: Чубарь О.Г., Траньович Ю.П. ГРОМАДА, СПРОМОЖНА ДО ПАРТНЕРСТВА: СУТНІСТЬ І КРИТЕРІЇ ІДЕНТИФІКАЦІІ. // The world of science and innovation. Abstracts of the 6th International scientific and practical conference. Cognum Publishing House. London, United Kingdom. 2021. Pp. 1170-1177. URL: https://sci-conf.com.ua/vi-mezhdunarodnaya-nauchno-prakticheskaya-konferentsiya the-world-of-science-and-innovation-14-16-yanvarya-2021-goda-london velikobritaniya-arhiv/.
Abstract: В статті розвинуто підходи щодо визначення та обґрунтування сутності партнерської спроможності громад з виділенням критеріїв і характеристик її ідентифікації. Акцентована увага на тому, що партнерська спроможність передбачає наявність у громад відповідного ресурсного, в тому числі кадрового та фінансового, а також інфраструктурного забезпечення. Однак не менш важливими виступають нематеріальні фактори такої спроможності, до яких відносяться місія та цілі громади, її репутація, згуртованість і заінтересованість членів громади тощо, сутність яких розглянуто та обґрунтовано.
Type: Text
Publication type: Тези до статті
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/34028
ISBN: ISBN 978-92-9472-197-6
Appears in Collections:Наукові праці кафедри фінансів і банківської справи

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
THE-WORLD-OF-SCIENCE-AND-INNOVATION Лондон-14-16.01.2021.pdf320.87 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.