Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/34714
Title: 10-РІЧНА ДІЯЛЬНОСТЬ ПЕРШОЇ В УКРАЇНІ МЕРЕЖІ АКТИВНИХ РЕФЕРЕНЦНИХ СТАНЦІЙ ZAKPOS
Authors: Калинич, Іван Васильович
Савчук, Степан Григорович
Проданець, Іван Іванович
Issue Date: Oct-2018
Publisher: ТОВ "РІК -У" м.Ужгород
Citation: Матеріали ІХ-ї міжнародної науково-практичної конференції «НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГЕОДЕЗІЇ, ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННІ, ЛІСОВПОРЯДКУВАННІ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ» Секції Геодезія,картографія та кадастр. Лісокористування та природокористування (4-6 жовтня 2018 року). – Ужгород: Видавництво, 2018. – 368с.
Series/Report no.: ;5-13
Abstract: На прикладі становлення та 10-річної діяльності першої в Україні мережі активних референцних станцій ZAKPOS розглянуто проблеми та перспективи інтеграції мереж GNSS-станцій на території України в рамках єдиної координатної основи для підвищення ефективності координатного забезпечення. Намічено першочергові завдання (гармонізація законодавства, розробка, доповнення та уточнення нормативно-технічної документації, формування та ведення на добровільній основі єдиного загальнодоступного реєстру референцних станцій і електронних журналів, що відображають стан станцій, створення FTP-архівів для зберігання і надання доступу до даних GNSS-вимірювань), розв’язок яких є необхідними умовами для досягнення поставленої мети.
Description: С.Г. Савчук, І.І. Проданець, І.В. Калинич 10-РІЧНА ДІЯЛЬНОСТЬ ПЕРШОЇ В УКРАЇНІ МЕРЕЖІ АКТИВНИХ РЕФЕРЕНЦНИХ СТАНЦІЙ ZAKPOS................................................5
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/34714
ISSN: 978-617-7692-04-0
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри землевпорядкування та кадастру

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
9 конференція.pdf1.52 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.