Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/35958
Title: Вплив синергетики на модифікацію методології дослідження громадської організації як інституції громадянського суспільства.
Authors: Токар, Маріан Юрійович
Keywords: Громадські організації, Держава і суспільство, Публічна політика, Громадянське суспільство, Синергетика, Фасилітація
Issue Date: 4-May-2020
Publisher: Актуальні проблеми державного управління: зб. наук. пр. Одеса: ОРІДУ НАДУ, 2020.
Citation: Токар М. Ю. Вплив синергетики на модифікацію методології дослідження громадської організації як інституції громадянського суспільства. Актуальні проблеми державного управління: зб. наук. пр. Одеса: ОРІДУ НАДУ, 2020. Том 1 (81). С. 20 – 24. URL: http://uran.oridu.odessa.ua/article/view/201828/201784.
Abstract: Розглянуто можливості використання методологічних підходів у процесі застосування та практиці проблем оптимізації державої політики сприяння розвитку громадських організацій. Зроблено акцент на впливі синергетики на модифікацію методології дослідження громадських організацій як інституцій громадянського суспільства. Опрацьована система методологічних підходів спрямована на оптимізацію спектру публічно-управлінських аспектів розвитку держави і громадянського суспільства.
Description: Стаття у науковому фаховому періодичному виданні.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/35958
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри політології і державного управління

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ТокарМЮ_А_18.pdf301.6 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.