Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/42183
Назва: Тривимірні ланцюгові дроби
Автори: Гапак, Таміла Семенівна
Дата публікації: 2008
Видавництво: Вид-во УжНУ «Говерла»
Бібліографічний опис: Гапак, Т. С. Тривимірні ланцюгові дроби / Т. С. Гапак // Науковий вісник Ужгородського університету. : серія: Математика і Інформатика / редкол.: М.П. Гудивок (гол. ред.), М.М. Маляр, А.І. Моца та ін. – Ужгород : Говерла, 2008. – Вип. 16. – С.44-52. – Рез. англ., укр. – Бібліогр.: с. 52 (6 назв).
Серія/номер: Математика і інформатика;
Короткий огляд (реферат): This article is devoted three-dimensional continued fractions. There was inverstigate three-dimensional interpolation continued fraction of Tile's type.
Робота присвячена тривимiрним ланцюговим дробам. Дослiджено тривимiрний iнтерполя­цiйним ланцюговий дрiб типу Тiле.
Опис: https://drive.google.com/file/d/1pUt6HI0iPsTGpRYWuB29atY3ElZLdcR7/view?usp=sharing
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/42183
Розташовується у зібраннях:Науковий вісник УжНУ Серія: Математика і інформатика. Випуск 16 - 2008

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Титулка_ Матем. і інформ. Вип.16.pdf1.19 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.