Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/42506
Title: Інтерполювання функцій ланцюговим дробом та його узагальненнями у випадку функцій багатьох змінних
Authors: Пагіря, Михайло Михайлович
Issue Date: 1998
Publisher: Поличка "Карпатського краю"
Citation: Пагіря, М. М. Інтерполювання функцій ланцюговим дробом та його узагальненнями у випадку функцій багатьох змінних / М. М. Пагіря // Науковий вісник Ужгородського університету : Серія: Математика / редкол.: П.М. Гудивок (голов. ред.), Й. Г. Головач, В. В. Маринець та ін. – Ужгород : Поличка "Карпатського краю", Патент, 1998. – Вип. 3. – С. 155–164. – Рез. англ., укр. – Бібліогр.: с. 164 (7 назв)
Series/Report no.: Математика;
Abstract: Робота присвячена новому способу інтерполяції функцій трьох дійсних змінних – трьохвимірним інтерполяційним ланцюговим дробам.
This article is devoted to a new method of interpolation function of three real variables — threedimension interpolation continued fraction.
Description: https://drive.google.com/file/d/1IdNxGIEY4tcfvdJSfd-liX5yyhSJgPia/view?usp=sharing
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/42506
ISSN: 0869-0782
Appears in Collections:Науковий вісник УжНУ Серія: Математика Випуск 3 - 1998

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Титулка_Математика. Вип.3 (1998).pdf215.04 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.