Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/4682
Title: Деякі практичні аспекти взаємовідносин адвоката із судом (в аспекті дії принципу пропорційності)
Authors: Заборовський, Віктор Вікторович
Keywords: 12.00.10 – судоустрій; прокуратура та адвокатура, Ключові слова: адвокат, неповага до суду, відповідальність адвоката, принцип пропорційності, адвокатський індемнітет.
Issue Date: 2015
Publisher: ДВНЗ "Ужгородський національний університет"
Citation: Заборовський В.В. Деякі практичні аспекти взаємовідносин адвоката із судом (в аспекті дії принципу пропорційності) [Електронний ресурс] / В.В. Заборовський // Порівняльно-аналітичне право. – 2015. – № 3. – С. 247–250. – Режим доступу: http://pap.in.ua/3_2015/72.pdf (стаття, фахове видання).
Abstract: У статті досліджено взаємовідносин адвоката із судом, в аспекті необхідності дотримуватися правильного балансу між потребою додержуватись поважного ставлення до авторитету судової влади та необхідністю адвокатом в межах своїх повноважень виконувати обов’язки захисника (представника) по справі (принцип пропорційності). Робиться висновок про те, що критика професійної діяльності судді й інших учасників процесу, якщо вона не спрямована на загальні професійні якості особи, та не може бути віднесена до особистих образ, не повинна розглядатися як неповага до суду
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/4682
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри цивільного права та процесуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.