Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5068
Title: Аналітична записка до Ради національної безпеки і оборони «Щодо можливостей використання чеського досвіду євроінтеграційних реформ в Україні»
Authors: Корсак, Роман Володимирович
Keywords: Україна, Чехія, трансформація, реформи
Issue Date: 2015
Publisher: Рада національної безпеки і оборони, "Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України"
Citation: 1. Корсак Р. Аналітична записка до Ради національної безпеки і оборони «Щодо можливостей використання чеського досвіду євроінтеграційних реформ в Україні». - № 2464 / 14 6 2 3 від 01. 09. 2015. – 8 с.
Series/Report no.: № 2464 / 14 6 2 3;
Abstract: Події які відбуваються в Україні з кінця 2013 р. свідчать про бажання українського суспільства інтегруватись в європейську спільноту. Одним із адвокатів захисту цих прагнень України, завжди була Чеська Республіка. Досвід європеїзації який здійснила Чехія у різних сферах чеського суспільства протягом 1993-2003 рр., сьогодні може з успіхом бути врахований українським Урядом для ефективної побудови стандартів європейської демократії та інтеграції в Європейський Союз.
Description: Після підписання Прем’єр-міністром А. Яценюком та Президентом П. Порошенком політичної і економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС, є актуальним урядовими чинниками України застосувати досвід реформування суспільно-економічних відносин, який з успіхом здійснила Чеська Республіка упродовж десяти років і цим самим забезпечила швидку інтеграцію країни до європейського співтовариства.
Type: Text
Publication type: Інша текстова публікація
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5068
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туристичної інфраструктури та сервісуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.