Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5069
Title: Аналітична записка до Міністерства закордонних справ України
Authors: Корсак, Роман Володимирович
Keywords: Україна, Чехія, трансформація, реформи
Issue Date: 2015
Publisher: Міністерство закордонних справ України, "Інстут всесвітньої історії НАН України"
Citation: Корсак Р. Аналітична записка до Міністерства закордонних справ України «Щодо можливостей використання чеського досвіду трансформаційни реформ в Україні» / Р. Корсак . - № 311 / 16-200-1816 від 01. 09. 2015. – 6 с.
Series/Report no.: № 311 / 16-200-1816;
Abstract: Сфера євроінтеграції: 1. Загальний процес реальної інтеграції ЧР до ЄС знайшов продовження у реалізації „Позиційних документів”. Зокрема, були розроблені Програми з підготовки вступу в ЄС. У 2000 р. було реалізовано програму: „Спільна зовнішня політика та політика безпеки і митний союз”, а у 2001 р. - „Зовнішні відносини”, „Комерційне право”, „Вільне пересування послуг”, „Вільне пересування капіталу”, „Соціальна політика і зайнятість” і т. ін. У 2002 р. було реалізовано програми: „Регіональна політика” та „Координація структурних засобів”.
Description: Таким чином, протягом всього часу забезпечувалася неперервна, послідовна робота по реалізації стратегічних завдань. На відміну, в Україні вже декілька разів Мінекономіки додавалася функція євроінтеграції і воно перейменовувалося на Міністерство економіки та європейської інтеграції. У Кабінеті Міністрів вводилася посада Віце-прем’єр-міністра з питань європейської інтеграції. Але скоріш за все, робилося це під конкретних людей, а потім відмінялося. Ніхто особливо не дбав про послідовність та неперервність проведення роботи
Type: Text
Publication type: Інша текстова публікація
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5069
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туристичної інфраструктури та сервісуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.