Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5185
Title: Колективна монографія.Країни Центрально-Східної Європи в умовах глобалізації: історико- методологічний, політико-правовий та економічний аспекти”
Authors: Корсак, Роман Володимирович
Бевзюк, Євген Володимирович
Keywords: Глобалізація, економіка, трансформація, реформи, Чехія, чеське суспільство
Issue Date: 2010
Publisher: ЗакДУ
Citation: Країни Центрально-Східної Європи в умовах глобалізації: історико- методологічний, політико-правовий та економічний аспекти”. Монографія [Текст] / [Бевзюк Є.В., Вергун В.А., Виноградов Ю. Л., Грін О.О., Ерфан В.Й. та ін.]: за заг. ред. Є.В. Бевзюка, О.О. Гріна. – Ужгород : Видавництво ЗакДУ, 2010. – 368 с. Особистий внесок автора 4% (С. 56 – 71).
Abstract: У монографії комплексно досліджено історико-методологічні, політико-правові та економічні аспекти розвитку країн Центрально-Східної Європи в умовах глобалізації. У ній розкриваються проблеми інтеграції людства в складноструктурну взаємопов’язану цілісність в умовах взаємодії тенденцій до глобальної інтеграції та диференціації існуючих економічних, культурних та політичних реальностей. Окрема увага приділяється процесу регіоналізації як реакції на негативні прояви глобалізації. Монографія розрахована на фахівців з питань глобалізації та регіоналізації країн Центрально-Східної Європи, наукових та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів і наукових установ, аспірантів та студентів історичних, юридичних, економічних спеціальностей
Description: Протягом 1993-1999 pp. в Чехії здійснювалися також глибокі економічні реформи, які змінили соціально-економічний устрій країни. У ході реформ було здійснено такі заходи: запроваджено жорстку фінансову дисципліну, що не допускала погашення бюджетного дефіциту емісією грошової маси; лібералізовано ціни; у 1993 р. ухвалено нове податкове законодавство, яке значно посилило місцеві бюджети та ін.
Type: Text
Publication type: Монографія
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/5185
ISBN: 978-966-2075-05-2
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туристичної інфраструктури та сервісуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.