Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/54187
Назва: Клініко-епідеміологічні особливості, диференціальний діагноз, лікування та профілактика інфекційних захворювань у дітей, які супроводжуються екзантемою
Автори: Гема-Багина, Наталія Миколаївна
Ключові слова: Екзантеми поділяють на первинні (розеола, пляма, еритема, геморагія, папула, бугорок, вузол, пухирець, пухир, пустула) і вторинні (луска, кірочка, пігментація, виразка, рубець)
Дата публікації: 2022
Видавництво: ФОП Роман О.І.
Бібліографічний опис: В кінці XX століття в структурі захворюваності населення світу відбувся епідеміологічний перехід на користь хронічних неінфекційних захворювань. Але проблеми інфекційної патології і на сьогодні не втратили своєї актуальності. Інфекційні хвороби, в тому числі й нові, становлять загрозу розвитку людства, оскільки є причиною третини загальної щорічної кількості смертей у світі.
Клініко-епідеміологічні особливості, диференціальний діагноз, лікування та профілактика інфекційних захворювань у дітей, які супроводжуються екзантемою : методичні розробки для студентів стоматологічного факультету ДВНЗ «УжНУ» з дисципліни «Інфекційні хвороби». / авт. : Н. М. Гема-Багіна; рец. Л. Ф. Горзов, С. Б. Костенко. – Ужгород : Ужгородський національний університет. Стоматологічний факультет, 2022. – 39 с.
Короткий огляд (реферат): Ураження шкіри та слизових оболонок супроводжують більшість інфекційних захворювань і відіграють провідну роль під час встановлення діагнозу.
Тип: Text
Тип публікації: Методичні рекомендації
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/54187
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання кафедри хірургічної стоматології та клінічних дисціплин

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
екзантеми методичка 2022.pdf1.4 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.