Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/59133
Назва: Пріоритети вдосконалення національної системи фізичного виховання і спорту у повоєнний період
Автори: Семаль, Наталія Володимирівна
Співак, Антоніна Петрівна
Дата публікації: 2023
Бібліографічний опис: Семаль Н. В., Співак А. П. Пріоритети вдосконалення національної системи фізичного виховання і спорту у повоєнний період // Сучасний стан і перспективи вдосконалення національної системи фізичного виховання і спорту в умовах війни та у післявоєнний період: збірник матеріалів ІІ науково-практичної конференції 19-20 квітня, присвяченої 75-й річниці кафедри фізичного виховання ДВНЗ «Ужгородський національний університет». — Ужгород, 2023. — С. 41-46.
Короткий огляд (реферат): Європейський вектор національного розвитку зумовлює організаційні зміни, що відбуваються в усіх сферах українського суспільства, у тому числі й у сфері фізичного виховання і спорту. На практиці розвиток фізичного виховання і спорту ознаменований пропозицією щодо створення платформи, яка забезпечить ефективну взаємодію з питань сфери за участю представників спортивних організацій, народних депутатів України, спортсменів, тренерів, посадових осіб у сфері фізичного виховання і спорту та громадськості. З огляду на це, очікується, що фізична культура і спорт з використанням новітніх IT-технологій, сучасного менеджменту забезпечить якісні зміни, спрямовані на популяризацію рухової активності, здорового способу життя та просування спортивного іміджу України у світі. Зазначені вище пропозиції покладено в основу Стратегії розвитку фізичної культури і спорту до 2028 року.
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/59133
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри фізичного виховання

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ПРІОРИТЕТИ ВДОСКОНАЛЕННЯ.pdf520.54 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.