Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/60506
Назва: Терапевтична стоматологія. Захворювання ендодонта – пульпіт, періодонтит
Автори: Гончарук-Хомин, Мирослав Юрійович
Пішковці, Анна-Марія Михайлівна
Нестеренко, Марія Леонідівна
Білей, М.В
Дата публікації: 2024
Видавництво: «Ужгородський національний університет». Стоматологічний факультет
Бібліографічний опис: Терапевтична стоматологія. Захворювання ендодонта – пульпіт, періодонтит : навчально-методичні рекомендації для студентів 3 курсу з дисципліни. / М. Ю. Гончарук-Хомин. А-М. М. Пішковці, М. Л. Нестеренко, М. В. Білей. – Ужгород, 2024. – 135 с.
Серія/номер: УДК 616.314.18-002-08:615.28;
Короткий огляд (реферат): Навчально-методичні рекомендації розроблені для вивчення програми з дисципліни «Терапевтична стоматологія» студентами 3-го курсу стоматологічного факультету. В дані методичні рекомендації входять методичні розробки для проведення практичних занять в комплексі з контрольними завданнями і переліком рекомендованої навчально-методичної літератури, які спрямовані на поглиблення знань студентів щодо вивчення загальноприйнятих та сучасних класифікацій пульпіту та періодонтиту, їх етіології, патогенезу та клінічних проявів; підходів до діагностики пульпіту та періодонтиту з використанням клінічних і додаткових методів обстеження хворих; принципів лікування та профілактики вищезгаданих захворювань та їх ускладнень.
Тип: Text
Тип публікації: Навчально-методичні рекомендації
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/60506
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання кафедри терапевтичної стоматології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
методичка 3 курс 2 семестр (1).pdf3.53 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.