Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/62888
Название: Правове внормування ведення лісового господарства для гірської екосистеми карпатських лісів
Другие названия: LEGAL REGULATION OF FOREST MANAGEMENT FOR THE MOUNTAIN ECOSYSTEM OF CARPATHIAN FORESTS
Авторы: Бабинець, М.
Малець, Наталія Богданівна
Малець, О.О.
Ключевые слова: лісотвірні види, лісова типологія, водозбірний принцип, рівновага популяцій, лісові екосистеми, громадські організації, нормативно-правові акти.
Дата публикации: июн-2024
Издательство: Мукачівський державний університет,
Библиографическое описание: Міжнародний науковий журнал «ОСВІТА І НАУКА» / ред. кол.: Т.Д. Щербан (гол.ред.); заст. гол. ред.: Jerzy Piwowarski; В.В. Гоблик. – Мукачево-Ченстохова: РВВ МДУ; Гуманістично- природничий університет ім. Яна Длугоша в місті Ченстохові, 2024. – Вип. 1(36). – 308 с.
Серия/номер: Випуск 1(36);
Краткий осмотр (реферат): Сьогодення диктує умови та ставить вимоги щодо впровадження соціально-орієнтованих запитів у веденні лісового господарства. Тому, на часі є потреба у доступній формі на доказовій лісознавчій базі розкривати завдання і перспективи екоорієнтованого євроінтегрованого лісівництва. У статті розглянуто лісознавчі підходи до забезпечення стабільності гірських лісових екосистем, насамперед з позицій врахування та реакції на соціальні запити нормативно-правовим вдосконаленням засад поліфункціонального гірського лісівництва.
Описание: Політика ведення лісового господарства, що в недалекому минулому була орієнтована в переважній більшості на використання сировинних ресурсів лісу – деревинних і не деревинних, призвела до негативних екологічних та економічних наслідків, деградації цих ресурсів та збільшення цін на них. Виходячи з цього, актуальним є з'ясування основних тенденцій ведення лісового господарства з точки зору раціонального лісокористування та лісовідновлення. Майбутнє лісу – в ефективній співпраці державних чиновників, науковців та громадськості. Тому питання формування програм, що визначають напрями ведення лісового господарства набувають особливої актуальності та вимагають детального вивчення із залученням як фахівців лісової галузі, науковців, неурядових організацій, засобів масової інформації, так і громадськості.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/62888
ISSN: ISSN (print) 2617-0833 ISSN (online) 2617-0841
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри громадського здоров'я та гуманітарних дисциплін

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Міжнародний вісник_Освіта і наука 1(36) 2024._11.06.2024.pdf2.78 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.