Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/62903
Назва: Математичне обґрунтування позиції брекетів у ділянці міні-імплантату з метою ортодонтичного корпусного переміщення зубів
Автори: Костенко, Є. Я.
Рівіс, О. Ю.
Брехлічук, П. П.
Гончарук-Хомин, М. Ю.
Белей, О. Л.
Ключові слова: міні-імплантат, корпусне переміщення, математична модель.
Дата публікації: 2015
Видавництво: Клінічна стоматологія.
Бібліографічний опис: Математичне обґрунтування позиції брекетів у ділянці міні-імплантату з метою ортодонтичного корпусного переміщення зубів. Клінічна стоматологія. 2015. №3-4. С. 66-72.
Серія/номер: №3-4.;
Короткий огляд (реферат): У статті на основі математичної моделі обґрунтовано та фізично аргументовано оптимальну позицію фіксації брекетів на тілі міні-імплантату в процесі корпусного переміщення зубів при збереженні варіаційних принципів біомеханічних процесів ортодонтичного лікування. У ході аналізу математичної моделі було доведено, що реалізація мінімального переміщення нахилу і максимально корпусного руху осі О1, яка наближалась у бік імплантату, забезпечується величиною фіксації брекета якомога вище від ясен, наскільки цього дозволяє досягти сам імплантат. Пошук та аргументація подібних залежностей з використанням міні-імплантатів дозволить проводити об’єктивну оцінку прогнозу лікування з контрольованим переміщенням зубів та зниженням ризику в процесі ортодонтичного втручання
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/62903
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри терапевтичної стоматології



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.