Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6656
Title: Поширеність зубощелепних аномалій у дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту
Other Titles: Prevalence of dentofacial anomalies in children with diseases of the gastrointestinal tract
Authors: Мельник, Володимир Семенович
Булей, Людмила Федорівна
Keywords: поширеність, інтенсивність, зубощелепні аномалії, лікування
Issue Date: 2012
Publisher: Збірник наукових праць ДЗ "ЗМАПО МОЗ України. Випуск 79, Т.2, К2 – Запоріжжя
Citation: Мельник В.С. Поширеність зубощелепних аномалій у дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. / В.С.Мельник, Л.Ф.Булей // Збірник наукових праць ДЗ "ЗМАПО МОЗ України. Випуск 79, Т.2, К2 – Запоріжжя, 2012. – С. 131-136.
Abstract: При захворюванні шлунково-кишкового тракту (ШКТ) страждають сполучно-тканинні структури і порушується мінеральний обмін, то до органів і систем, залучених в патологічний процес, приєднується і зубощелепна система. Встановлено, що у хворих з шлунково- кишковим трактом розповсюдженість зубощелепних аномалій і деформацій, захворювань пародонту вища, ніж у здорових дітей.
During diseases of the gastrointestinal tract (GIT) suffer from connective-tissue structures and disturbed mineral metabolism, organs and systems involved in the pathological process, and joins the dental system. Found that in patients with gastrointestinal tract the prevalence of dentoalveolar anomalies and deformations, diseases of periodontal tissues is higher than in healthy children.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6656
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри дитячої стоматології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Вставка 5.pdf138.36 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.