Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/67442
Название: Вади розвитку передньої черевної стінки (гастрошизис, омфалоцеле, пупкова грижа), патологія вагінального відростка (пахвинна грижа, гідроцеле, крипторхізм)
Авторы: Чаварга, Михайло Іванович
Ключевые слова: гастрошизис, омфалоцеле, крипторхізм, гідроцеле, пахвинна грижа, патологія вагінального відростка, пупкова грижа
Дата публикации: мая-2024
Издательство: ФОП Ященко Євген Валерійович
Библиографическое описание: 3. Чаварга М.І. Вади розвитку передньої черевної стінки (гастрошизис, омфалоцеле, пупкова грижа), патологія вагінального відростка (пахвинна грижа, гідроцеле, крипторхізм) : Метод. рекомендації для самост. роботи з дит. хірургії для студентів шостого курсу. Ужгород : ФОП Ященко Є. В., 2024. 20 с.
Краткий осмотр (реферат): Деякі вроджені вади розвитку передньої черевної стінки, як то зокрема омфалоцеле та гасторошизис, попри відносно невелику частоту відносяться до одних з найважчих вроджених вад розвитку, оскільки дотепер супроводжуються високою летальністю у ранньому постнатальному періоді, тому вчасні сучасні підходи до діагностики, диференціальної діагностики, передопераційної підготовки, анестезіологічно-реанімаційного забезпечення, принципів проведення хірургічного втручання та післяопераційного ведення дозволяють значно знизити летальність та покращити прогноз. З іншого боку, деякі інші вроджені стани, як то патологія вагінального відростка та пупкова грижа, хоч зазвичай і не загрожують життю дитини, проте зустрічаються надзвичайно часто, а тому представляють інтерес для лікарів багатьох фахів, зокрема педіатрів, загальних хірургів, урологів та сімейних лікарів, а тому вчасні сучасні підходи до діагностики, диференціальної діагностики та вибору методу лікування залишаються дуже акутальними на сьогодні. Знання і розуміння причин відповідних підходів, практичне засвоєння особливостей методик обстеження та дослідження при зазначених вроджених вадах, усвідомлення показань до передопераційної підготовки та особливостей хірургічного лікування допоможе формуванню у майбутнього лікаря цілісного уявлення про принципи надання фахової медичної допомоги дітям різних вікових груп.
Описание: Деякі вроджені вади розвитку передньої черевної стінки, як то зокрема омфалоцеле та гасторошизис, попри відносно невелику частоту відносяться до одних з найважчих вроджених вад розвитку, оскільки дотепер супроводжуються високою летальністю у ранньому постнатальному періоді, тому вчасні сучасні підходи до діагностики, диференціальної діагностики, передопераційної підготовки, анестезіологічно-реанімаційного забезпечення, принципів проведення хірургічного втручання та післяопераційного ведення дозволяють значно знизити летальність та покращити прогноз. З іншого боку, деякі інші вроджені стани, як то патологія вагінального відростка та пупкова грижа, хоч зазвичай і не загрожують життю дитини, проте зустрічаються надзвичайно часто, а тому представляють інтерес для лікарів багатьох фахів, зокрема педіатрів, загальних хірургів, урологів та сімейних лікарів, а тому вчасні сучасні підходи до діагностики, диференціальної діагностики та вибору методу лікування залишаються дуже акутальними на сьогодні. Знання і розуміння причин відповідних підходів, практичне засвоєння особливостей методик обстеження та дослідження при зазначених вроджених вадах, усвідомлення показань до передопераційної підготовки та особливостей хірургічного лікування допоможе формуванню у майбутнього лікаря цілісного уявлення про принципи надання фахової медичної допомоги дітям різних вікових груп.
Тип: Text
Тип публикации: Методичні рекомендації
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/67442
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні видання кафедри хірургічних хвороб

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
4_Вади розвитку пер_чер_стінки.pdf394.96 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.