Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/67743
Title: Силабус з навчальної дисципліни "Транскордонний туризм" для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 24 "Сфера обслуговування" за спеціальністю 242 "Туризм і рекреація" освітньо-професійної програми "Туризм".
Authors: Габчак, Наталія Францівна
Кривенкова, Руслана Юріївна
Keywords: туристичний потенціал, туристичні ресурси, транскордонний туризм, транскордонні території, tourist potential, tourist resources, туризм
Issue Date: 2023
Publisher: Ужгород: УжНУ (електронний варіант)
Citation: Габчак Н.Ф., Кривенкова Р.Ю. Силабус з навчальної дисципліни "Транскордонний туризм" для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 24 "Сфера обслуговування" за спеціальністю 242 "Туризм і рекреація" освітньо-професійної програми "Туризм". Ужгород, 2023. 10 с.
Abstract: Основна мета навчальної дисципліни «Транскордонний туризм» сформувати у здобувачів вищої школи цілісний суспільно-економічний та політичний погляд на особливості та тенденції розвитку прикордонних територій, специфіку транскордонних зовнішньоекономічних зв’язків та визначити його роль у підвищенні конкурентоспроможності регіонів в умовах розширення сучасних євроінтеграційних процесів. Виходячи з мети важливим є набуття здобувачами комплексу теоретичних знань і практичних навичок з організації туристичної діяльності на транскордонних територіях та здатністю працювати в міжнародному середовищі на основі позитивного ставлення до несхожості до інших культур, поваги до різноманітності та мультикультурності, розуміння місцевих і професійних традицій інших країн, розпізнавання міжкультурних проблем у професійній практиці, виокремлювати перспективи розбудови нових пунктів пропуску на ділянці державного кордону України та країн ближнього зарубіжжя. Вона є одним з вибіркових курсів програми підготовки фахівців за спеціальністю 242 "Туризм і рекреація" освітньо-професійної програми «Туризм» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти і займає чільне місце в циклі дисциплін, що покращують професійну підготовку фахівців у сфері туризму і рекреації.
Description: понять транскордонного туризму, організації різних його форм співпраці, зокрема єврорегіонів, нових напрямів здійснення туристичної діяльності на прикордонних територіях, вітчизняного та закордонного досвіду реалізації інтеграційного потенціалу суміжних територій. Реалізація даних завдань повинна забезпечити досягнення мети та формування програмних результатів навчання, а саме: - - засвоєння теоретико-методологічних основ розвитку, аналізу та оцінки туристично-рекреаційного потенціалу транскордонних території, визначення його ролі і місця у системі державної регіональної політики; - - аналітична оцінка стану прикордонного та транскордонного простору; - - вивчення характерних рис та особливостей організації розвитку туризму в межах транскордонних територій; - - виявлення основних тенденцій і динаміка зовнішньоекономічних операцій; - - навчити здобувачів аналізувати та порівнювати транскордонні туристичні ринки; - - опрацювати та проаналізувати інституційне забезпечення розвитку сфери туризму в транскордонному регіоні; - - формування практичних навичок роботи здобувачів щодо використання методів оцінки туристично-рекреаційного потенціалу транскордонних територій, критичне осмислення здобутих знань і глибоке вивчення теоретичних і практичних проблем в туристичній сфері в межах транскордонних територій.
Type: Text
Publication type: Силабус
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/67743
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри туризму

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Силабус_Транскордоонний туризм.docx59.35 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.