Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6922
Title: Додаток А. Службова записка. Туристичні маршрути УжНУ: Лабораторія космічних досліджень УжНУ
Other Titles: Туристские маршруты УжНУ: Лаборатория космических исследований.
Authors: Корсак, Роман Володимирович
Keywords: Туризм, УжНУ, телескоп, планетарій, туристичний маршрут "Астрономічний""""
Issue Date: 2016
Publisher: Кафедра ТІС, УжНУ
Citation: Корсак Р. В. Службова записка - Туристичні маршрути УжНУ: Лабораторія космічних досліджень УжНУ// Кафедра туристичної інфраструктури і сервісу, Факультет туризму та міжнародних комунікацій. - УжНУ, 2016. - 8 с.
Abstract: У зв’язку з відкриттям у 2015 р. унікального мобільного планетарію на території Лабораторії космічних досліджень УжНУ (далі ЛКД), вважаю, що було б доцільно розробити окремий туристичний маршрут під назвою «Лабораторія космічних досліджень УжНУ» або «Астрономічний». Даний маршрут є актуальний, як з наукової так і з фінансової сторони, оскільки Лабораторія космічних досліджень Фізичного факультету Ужгородського національного університету (ЛКД УжНУ) — науково-дослідницька організація яка володіє двома пунктами спостереження – астрономічні обсерваторії на території України: у м. Ужгород і його околиці (с. Деренівка 15 км на пд. сх. від Ужгорода).
Description: Відкриття Лабораторії має історичну цінність – заснована у зв'язку з початком космічної ери (4 жовтня 1957 року). У 1957 році на території Радянського Союзу було відкрито декілька десятків станцій оптичних спостережень за ШСЗ. Але тільки три із них (Ризька, Звенигородська і Ужгородська) виросли в потужні науково-дослідницькі підрозділи астрономічного напрямку з тематикою, якою до них не займався жоден астрономічний колектив світу.
Type: Text
Publication type: Інша текстова публікація
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/6922
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туристичної інфраструктури та сервісу

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ДВНЗ_ДОДАТОК _2.PDF446.97 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.