Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/72037
Назва: Книга як необароковий знак культури у творчості Валерія Шевчука у західноєвропейському контексті.
Автори: Городнюк, Наталія
Дата публікації: 2002
Видавництво: Видавництво УжНУ
Бібліографічний опис: Городнюк, Н. Книга як необароковий знак культури у творчості Валерія Шевчука у західноєвропейському контексті. / Н. Городнюк // Сучасні проблеми мовознавства та літературознавства / редкол.: Л.Г.Голомб, В.В.Барчан, Е.Ю.Бала та ін. – Ужгород : Видавництво Ужгородського національного університету, 2002. – №Вип. 5 : Міжнародна наукова конференція "Українська літкратура в загальноєвропейському контексті". – С.77-81.
Серія/номер: Сучасні проблеми мовознасвтва та літературознавства. Вип. 9;
Короткий огляд (реферат): У Шевчука ж це увиразнюється ще й тим, що в його творах книга перебуває у постійному процесі створення. Відтак книrотворчість -це незмінний порятунок, засіб духовного самозбереження. Адже книги не зникають. За Валерієм Шевчуком, вони творяться в царині духу, і, незважаючи на те, який це дух -стійкий у своїх переконаннях та добротворчих намірах чи той, що вічно сумнівається, книга лишається в часі і її цінність визначать прийдешні покоління.
Опис: https://drive.google.com/file/d/18Tk1s9phYLiY1CCNBlt8hHbxHGEJD1h8/view?usp=sharing
Тип: Text
Тип публікації: Стаття
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/72037
Розташовується у зібраннях:Сучасні проблеми мовознавства та літературознавства Випуск 5 - 2002

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Титулка.pdf50.29 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.