Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8475
Название: Транскордонний українсько-словацький простір: аналіз сучасного стану
Авторы: Габчак, Наталія Францівна
Ключевые слова: Географія та туризм, Ключові слова: транскордонне співробітництво, екологічний туризм, біосферний резерват
Дата публикации: 2015
Издательство: Київ
Библиографическое описание: Транскордонний українсько-словацький простір: аналіз сучасного стану/ Н.Ф. Габчак// Науковий збірник. Географія та туризм. Випуск 33. - Київ ТОВ "Альфа-Пік", 2015. -С.37-47.
Серия/номер: 2308-135X;
Краткий осмотр (реферат): У статті розглянуто сучасний стан транскордонного співробітництва в галузі туризму між Україною та Словаччиною в межах спільного кордону Закарпатської області з Кошицьким та Пряшівським самоврядними краями Словаччини. Метою роботи є наукове обґрунтування теоретичних, методичних та концептуальних підходів до активізації транскордонного співробітництва в галузі туризму досліджуваного регіону, зокрема: визначення ролі та місця транскордонного співробітництва; виокремлення основних чинників впливу на розвиток туризму двох країн; дослідження рівнів реалізації транскордонного співробітництва; виявлення основних тенденцій функціонування транскордонних територій. Описано природні та історико-культурні ресурси досліджуваної території: рельєф, кліматичні умови, етнографічні особливості та цікаві туристичні об’єкти. Дається визначення понять – транскордонне співробітництво та транскордонне партнерство. Наводяться переваги та бар’єри у створенні транскордонних зв’язків між двома країнами (соціально-економічні; культурні; туристичні). Удосконалено методику аналізу та оцінки реалізації транскордонної співпраці в галузі туризму, яка на відміну від існуючих, дозволяє оцінити результати транскордонної співпраці на локальному, регіональному та державному рівнях. Висвітлено проблеми та перспективи розвитку туристичної діяльності, пов’язаних з відкриттям нових туристичних маршрутів та брендів, створення єдиного інформаційного простору. Проаналізовано розвиток екологічного туризму в межах транскордонного біосферного резервату «Східні Карпати».
Описание: Описано природні та історико-культурні ресурси досліджуваної території: рельєф, кліматичні умови, етнографічні особливості та цікаві туристичні обєкти.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8475
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри туризму



Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.