Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8522
Title: Географічні чинники розвитку сільського туризму Закарпаття
Authors: Габчак, Наталія Францівна
Keywords: Географія, Ключові слова: екологічний туризм, природоохоронні території, екотуристичний продукт.
Issue Date: 2013
Publisher: Львів
Citation: Габчак Н.Ф.Географічні чинники розвитку сільського туризму Закарпаття// Вісник Львівського університету. Серія географічна. Вип.43.Ч.1. -С.157-162.
Series/Report no.: 2078-6441;
Abstract: У статті проведено аналіз сутності екологічного туризму та його розвиток в межах природоохоронних територій. Доведено, що його стихійний прояв унеможливить збереження природних ландшафтів, а отже, необхідність раціонального використання екотуристичних ресурсів.
Description: Головними завданнями цього дослідження є обґрунтування доцільності використання можливостей туризму для санації сільських територій, а також виявлення соціально-економічних і природних груп чинників розвитку сільського туризму на різних масштабних рівнях в умовах гірських та рівнинних територій. Не менш важливим є аналіз перспектив розвитку сільського туризму із врахуванням готовності населення до прийому рекреантів на рівні окремих поселень.
Type: Text
Publication type: Стаття
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8522
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туризмуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.