Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8525
Название: Гірський рельєф Закарпаття як складова розвитку екстремального туризму
Авторы: Габчак, Наталія Францівна
Ключевые слова: Географія, Ключові слова: екстремальний туризм, високо- та середньогірний рельєф, туристичні об’єкти, туристична інфраструктура.
Дата публикации: 2011
Издательство: Львів
Библиографическое описание: Габчак Н.Ф. Гірський рельєф Закарпаття як складова розвитку екстремального туризму// Фізична географія та геоморфологія. - К.: ВГЛ "Обрій", 2011. - Вип.1 (62). - 55-61
Серия/номер: ББК 64.04;
Краткий осмотр (реферат): Здійснено оцінку гірського рельєфу Закарпаття як потенційної території для розвитку екстремального туризму. Виділено ті види екстремального туризму, які мають природну основу та перспективу розвитку в умовах високо- та середньогірного рельєфу. Проведено дослідження результативності роботи туристичного підприємства «Блюз-Тревел» (м. Ужгород) єдиного монополіста з організації активних та екстремальних турів по Закарпатті.
Описание: Досліджувана нами територія має всі наявні природно-ресурсні можливості щодо організації та популяризації маршрутів активного і екстремального туризму. Зрозуміло, що дані види туризму на сьогоднішній день не можуть приносити великих прибутків в казну області, оскільки перебувають на етапі зародження, але закарпатські туроператори мають чимало доробок та цікавих пропозицій щодо розвитку екстремального туризму, а саме: першопрохідець в рекламі і організації даного виду туризму це – туроператор «Блюз- Травел» про діяльність якого буде подано інформацію нижче.
Тип: Text
Тип публикации: Стаття
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8525
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри туризмуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.