Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8627
Title: Робоча програма з навчальної дисципліни "Географія промисловості"
Authors: Габчак, Наталія Францівна
Keywords: Географія, Ключові слова: промислове виробництво, міжгалузеві комплекси, МГПП, спеціалізація
Issue Date: 2008
Publisher: УжНУ, електронний варіант
Citation: Габчак Н.Ф. Робоча програма з навчальної дисципліни "Географія промисловості"// Для студентів 3 курсу денної форми навчання зі спеціальності 6.070500 "географія". УжНУ, 2008. - 6с.
Abstract: Мета дисципліни – дати студентам комплексні знання про науково-методичні основи формування і розвитку промислових комплексів та проблеми територіальної організації промислового виробництва України. Систематизувати знання про закономірності і принципи територіальної організації промислових комплексів, ознаки їх класифікації та типології.
Description: Основні завдання дисципліни: 1. Опанування загальними знаннями про основні засади галузевого і регіонального аналізу промислових комплексів, економічні і природні передумови їх територіальної організації. 2. Отримання навичок системного аналізу факторів формування міжгалузевих і інтегральних промислових комплексів на території України.
Type: Text
Publication type: Інша текстова публікація
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8627
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туризмуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.