Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8777
Title: TRAVEL AND STUDY ENGLISH
Authors: Габчак, Наталія Францівна
Мишко, Світлана Анатоліївна
Ляшина, Алла Георгіївна
Keywords: Туризм, Ключові слова: подорожі, рекреація, історико-культурні памятки, туристична інфраструктура
Issue Date: 2013
Citation: Габчак Н.Ф., Мишко С.А., Ляшина А.Г. TRAVEL AND STUDY ENGLISH // Навчальний посібник англійською мовою/ електронний ресурс. - ЗакДУ. - Ужгород. - 341с.
Abstract: У навчальному посібнику «TRAVEL AND STUDY ENGLISH» описані визначні місця столиць англомовних країн та рівень розвитку туризму в них. Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів, які спеціалізуються у галузі туризму, мають певний рівень володіння англійською мовою та потребують його подальшого вдосконалення. Джерелами інформації послужили сайти мережі Інтернет, присвячені визначним місцям столиць англомовних країн.
Description: Посібник складається з десяти основних розділів, кожен з яких супроводжується комплексами вправ, спрямованих на розвиток основних мовленнєвих навичок, причому значна увага приділяється розвитку навичок перекладу. У додатку пропонуються тести для перевірки засвоєння матеріалу. Навчальний посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів, які спеціалізуються у галузі країнознавства та туризму, мають певний рівень володіння англійською мовою та потребують його подальшого вдосконалення. Посібник рекомендується також для всіх тих, хто хоче поглибити свої знання в галузі міжнародного туризму та англійської мови.
Type: Text
Dataset
Image
Publication type: Інша текстова публікація
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/8777
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри туризму

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
TRAVEL AND STUDY ENGLISH.doc7.84 MBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.