Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9859
Название: Міжнародна інтеграція
Авторы: Артьомов, Іван Володимирович
Бакуменко, В.Д.
Ващук, О.М.
Ключевые слова: Євроінтеграція
Дата публикации: 2009
Издательство: Ліра
Библиографическое описание: Міжнародна інтеграція: навчальний посібник [уклад. І.В.Артьомов, В.Д.Бакуменко, О.М.Ващук та ін.]. – Ужгород.: Ліра, 2009. – 472 с.
Серия/номер: Євроінтеграція: український вимір;14
Описание: У навчальному посібнику зібрані і впорядковані терміни та поняття, що висвітлюють сутність і специфіку процесів міжнародної інтеграції, глобалізації, розкривають зміст основних інституцій, пов’язаних з інтеграційними процесами, міжнародних організацій тощо. Терміни і поняття, представлені у посібнику, адаптовано до навчального процесу з урахуванням методики викладання дисциплін з державного управління та міжнародних відносин. Посібник розрахований на науковців, викладачів, аспірантів, слухачів, студентів, всіх, хто цікавиться питаннями європейської та євроатлантичної інтеграції України, міжнародного співробітництва в сфері економіки, безпеки, військового будівництва, соціального розвитку тощо. Бібліогр.: 178 назв.
Тип: Text
Тип публикации: Книга, підручник
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/9859
Располагается в коллекциях:Наукові публікації (ННІ євроінтеграційних досліджень)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
14.pdf2.5 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.