Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/10318
Назва: Туристична привабливість як один із чинників рекреаційно-туристичної дестинації
Автори: Габчак, Наталія Францівна
Ключові слова: Туризм, Ключові слова: Імідж дестинації, туристичний бренд, інфраструктура, історико-культурні обєкти
Дата публікації: 2016
Видавництво: Львів
Бібліографічний опис: Габчак Н.Ф. Туристична привабливість як один із чинників рекреаційно-туристичної дестинації. Матеріали ювілейної X міжнародної наукової конференції /Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід/ Львів (7-9 жовтня 2016р.). - С.83-89.
Серія/номер: УДК 338.48(4);
Короткий огляд (реферат): Територія досліджень охоплює урочище «Воєводино» село Тур’я Пасіка в межах Перечинського району Закарпатської області. Цей район має унікальне географічне розташування – межування на заході з Словаччиною, на півночі з Великоберезнянським і Воловецьким районами, на сході Свалявським і Мукачівським, на заході і півночі – Ужгородським районом.
Опис: У проведенні наукового дослідження застосовано тип соціологічного опитування – анонімне анкетування у трьох вікових групах відвідувачів. І група – підлітковий вік від 0 до 16 років; ІІ група студенти – 17-22 роки; ІІІ група – пенсіонери – від 55 років. На запитання, що у Вас викликає найбільше захоплення в парку (павільйони; альтанки; 12 містків; брама; штучне озеро Тур; гроти; скульптури; каскади водоспадів; алеї; 22 лавки на яких встановлені герби держав, у складі яких перебувала територія сучасного Закарпаття; діючий водяний млин; анімація; рослинність) ми визначили, що найбільшу цікавість у респондентів І та ІІ вікової групи викликає анімація, діючий водяний млин Св. Яна, можливість допливти на дерев’яному плоті до острова по центру озера Тур (13-15%). Щодо респондентів ІІІ вікової групи, то у них проявився інтерес до брами в стилі бароко 18ст.; 12 містків, які символізують 12 знаків Зодіаку; діючий водяний млин Св. Яна та скульптури святих Луки, Іоанна, Марка, Матфея (11%). Респонденти у майбутньому пропонують на території ландшафтного парку Шенборна побудувати дитячий майданчик, освітити віддалені ділянки парку, проводити вечірні екскурсії, відтворити у театралізованих виставах сцени з минулого життя австро-угорської династії періоду із 1711 по 1944 рр., збільшити кількість човнів, велосипедів, ховербордів для прогулянок парком, розмістити продаж сувенірної продукції, послуги професійного фотографа тощо.
Тип: Text
Image
Тип публікації: Тези до статті
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/10318
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри туризму



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.