Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/10478
Название: Навчально - методичний комплекс з дисципліни "Економіка та зовнішньоекономічні зв'язки України"..
Авторы: Зеліч, Вікторія Вікторівна
Ключевые слова: Навчально-методичний комплекс з дисципліни «Економіка та зовнішньоекономічні зв’язки України» для студентів денної та заочної форм навчання, факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу за напрямом підготовки 6.030206 «Міжнародний бізнес», «Країнознавство».
Дата публикации: 9-сен-2016
Издательство: Редакційно-видавничий відділ ДВНЗ «УжНУ»
Библиографическое описание: Навчально - методичний комплекс з дисципліни "Економіка та зовнішньоекономічні зв'язки України". Зеліч В.В. Ужгород: Редакційно-видавничий відділ УжНУ, 2016. − 104 с.
Краткий осмотр (реферат): Економічний розвиток у сучасному світі відбувається під впливом низки факторів, найважливішими серед яких є прогрес наукової думки, технологій, інтернаціоналізація багатьох сфер суспільного життя, перехід багатьох країн світу до моделі ринкових відносин. Поглиблюється взаємна залежність країн та господарських агентів, розвиваються процеси інформатизації традиційних видів бізнесу та становлення нових виробничих систем на базі комп’ютерних технологій. Уже наприкінці ХХ століття на економічній діяльності людства кардинально позначився вплив тенденцій до глобалізації та регіоналізації, які посилювалися зрушеннями у сфері технологій, лібералізацією валютно-фінансових відносин. Об'єктивна необхідність інтеграції України у світове господарство і розвитку її міжнародних відносин безпосередньо випливає передусім з потреб використання у національній системі відтворення міжнародного поділу праці для прискорення переходу до ринкової економіки країни з метою її розвитку і зростання багатства суспільства. Така необхідність сприяє формуванню ефективної структури економіки країни. Поряд з об’єктивною необхідністю інтеграції України у світове господарство та розвитку її зовнішньоекономічних відносин існують і об’єктивні можливості для таких процесів. До них насамперед належить економічний потенціал нашої країни. Об’єктивною ж можливістю, в свою чергу, для інтеграції у світове господарство є вироблення механізму зовнішньоекономічних зв’язків, по-перше, на макрорівні – загальнодержавному; по-друге, на мікрорівні підприємств. Поєднання об’єктивної необхідності та можливостей входження України у світове господарство робить цей процес закономірним.
Тип: Text
Тип публикации: Методичні рекомендації
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/10478
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
9. 2016 Зеліч В.В. Екон. та ЗЕЗ України..pdf1.48 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.