Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/12624
Title: Одна оцінка коефіцієнтів регресії гауссових випадкових полів
Authors: Синявська, Ольга Олександрівна
Keywords: конзистентна оцінка, коефііцієнт регресії, бакстерівські суми, довірчі області
Issue Date: Apr-2013
Citation: Одна оцінка коефіцієнтів регресії гауссових випадкових полів / О. О. Синявська // Тези доповідей третьої міжуніверситетської наукової конференції молодих вчених з математики та фізики. – Київ, 2013. – С. 73-74.
Type: Text
Publication type: Інша текстова публікація
URI: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/12624
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри теорії ймовірностей і математичного аналізу

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
SynyavskfKonfMolVchMPh.pdf803.54 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.