Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/14196
Назва: Комунікації та соціальна мобілізація в інтересах здоров’я населення в рамках системи громадського здоров’я
Автори: Слабкий, Геннадій Олексійович
Шафранський, Віктор Вікторович
Миронюк, Іван Святославович
Кручаниця, Василь Васильович
Ключові слова: Громадське здоров'я, комунікації, соціальна мобілізація
Дата публікації: 2016
Видавництво: ДУ «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України»
Бібліографічний опис: Комунікації та соціальна мобілізація в інтересах здоров’я населення в рамках системи громадського здоров’я. Методичні рекомендації / Г.О. Слабкий, В.В.Шафранський, І.С. Миронюк, В.В. Кручаниця. – Київ, 2016. – 20 с.
Короткий огляд (реферат): ВООЗ визначив інформаційно-роз’яснювальну діяльність, комунікації та соціальну мобілізацію в інтересах здоров’я населення як оду із основних оперативних функцій громадського здоров’я . При цьому ВООЗ відмічає, що комунікація у сфері охорони здоров’я спрямована на підвищення медико-санітарної грамотності та поліпшення здоров’я окремих громадян і населення загалом. Вона є мистецтвом і технікою інформування, здійснення впливу і формування мотивації індивідів, аудиторій, організацій щодо важливих питань і детермінант здоров’я. комунікація також покликана розширювати можливості для доступу, розуміння і використання інформації з метою зниження ризику виникнення і профілактики хворою, зміцнення здоров’я, орієнтування в послугах охорони здоров’я та користування ними, просування заходів політики у сфері охорони здоров’я та підвищення добробуту, якості життя та покращення здоров’я людей всередині спільноти.
Тип: Text
Тип публікації: Методичні рекомендації
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/14196
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри наук про здоров’я

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Методичка комунікації та соціальна мобілізація ГЗ.pdf1.42 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.