Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/14778
Название: Фінансове право
Авторы: Менджул, Марія Василівна
Волощук, Марта Гнатівна
Карабін, Тетяна Олександрівна
Ключевые слова: Фінансове право
Дата публикации: авг-2017
Издательство: Видавництво Олександри Гаркуші
Библиографическое описание: Фінансове право : підручник / М.Г. Волощук, Т.О. Карабін, М.В. Менджул. – Вид. 3-тє, допов. та перероб. – Ужгород : Видавництво Олександри Гаркуші, 2017. – 244 с.
Краткий осмотр (реферат): Підручник з навчальної дисципліни “Фінансове право” розроблений згідно з вимогами Болонського процесу та відповідає навчальній програмі із зазначеної дисципліни у вищих навчальних закладах. У підручнику висвітлені теми із Загальної та Особливої частини фінансового права, у тому числі про фінансову діяльність держави, предмет, метод, систему та джерела фінансового права, правові засади організації фінансового контролю, бюджетне право та бюджетні правовідносини, податкове право та податкову систему, правові основи банківської діяльності тощо. Підручник розрахований на викладачів і студентів юридичних та економічних факультетів, працівників податкових органів, практикуючих юристів та економістів.
Тип: Text
Тип публикации: Книга, підручник
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/14778
ISBN: 978-617-531-164-6
Располагается в коллекциях:Автореферати та монографії

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Финансове право 3 вид..pdf1.25 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.