Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/14778
Назва: Фінансове право
Автори: Менджул, Марія Василівна
Волощук, Марта Гнатівна
Карабін, Тетяна Олександрівна
Ключові слова: Фінансове право
Дата публікації: сер-2017
Видавництво: Видавництво Олександри Гаркуші
Бібліографічний опис: Фінансове право : підручник / М.Г. Волощук, Т.О. Карабін, М.В. Менджул. – Вид. 3-тє, допов. та перероб. – Ужгород : Видавництво Олександри Гаркуші, 2017. – 244 с.
Короткий огляд (реферат): Підручник з навчальної дисципліни “Фінансове право” розроблений згідно з вимогами Болонського процесу та відповідає навчальній програмі із зазначеної дисципліни у вищих навчальних закладах. У підручнику висвітлені теми із Загальної та Особливої частини фінансового права, у тому числі про фінансову діяльність держави, предмет, метод, систему та джерела фінансового права, правові засади організації фінансового контролю, бюджетне право та бюджетні правовідносини, податкове право та податкову систему, правові основи банківської діяльності тощо. Підручник розрахований на викладачів і студентів юридичних та економічних факультетів, працівників податкових органів, практикуючих юристів та економістів.
Тип: Text
Тип публікації: Книга, підручник
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/14778
ISBN: 978-617-531-164-6
Розташовується у зібраннях:Автореферати та монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Финансове право 3 вид..pdf1.25 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.