Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16040
Назва: Детермінанти формування і удосконалення системи управління фінансовим потенціалом України
Автори: Газуда, Михайло Васильович
Індус, К.П.
Лалакулич, М.Ю.
Ключові слова: управління фінансовим потенціалом, фінансова політика країни
Дата публікації: 2017
Видавництво: Видавництво «ФОП Сабов А.М.»
Бібліографічний опис: Газуда М.В., Індус К.П., Лалакулич М.Ю. Детермінанти формування і удосконалення системи управління фінансовим потенціалом України : монографія / М. В. Газуда, К. П. Індус, М.Ю. Лалакулич. – Ужгород : Видавництво «ФОП Сабов А.М.», 2017. – 220 с.
Короткий огляд (реферат): Монографія присвячена дослідженню теоретико-методичних і практичних засад управління фінансовим потенціалом регіонів країни та розроблення практичних рекомендацій щодо його удосконалення. Окреслено його місце і роль у формуванні та реалізації фінансової політики країни, обґрунтовано теоретико-методичні основи системного дослідження сутності управління фінансовим потенціалом країни та її регіонів, а також детермінанти процесу управління. Дослідження підтвердило, що управління фінансовим потенціалом країни доцільно здійснювати на основі поєднання структурного, функціонального та процесного підходів, враховуючи взаємозв'язок з фінансовою політикою. Здійснено оцінювання сучасного стану фінансової системи України, рівня ефективності управління її фінансовим потенціалом, виокремлено основні чинники негативного впливу на зазначений процес. Запропоновано науково-методичний підхід до інтегрального оцінювання рівня фінансового потенціалу країни, що дозволяє дослідити його складові та обгрунтувати сукупність взаємопов’язаних етапів. У процесі дослідження розроблено інструментарій діагностування ефективності використання фінансового потенціалу країни та її регіонів на основі стохастичного фронтірного аналізу з урахуванням сукупності факторів його формування, практичне застосування якого є інформаційним підґрунтям для уточнення пріоритетів та інструментів реалізації фінансової політики держави. Обґрунтовано науковий підхід до розроблення й реалізації стратегії фінансового розвитку регіонів країни, а також рекомендації щодо удосконалення управління фінансовим потенціалом країни, що сприятиме активізації економіко-соціальних, інноваційних та фінансових нереалізованих можливостей України та її регіонів.
Тип: Text
Тип публікації: Монографія
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16040
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання кафедри економіки, підприємництва та торгівлі



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.