Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16121
Название: Регіональний менеджмент збереження і відтворення природно-заповідних територій
Авторы: Газуда, Михайло Васильович
Дяченко, І.Б.
Ключевые слова: регіональний менеджмент, природно-заповідні території
Дата публикации: 2014
Издательство: Видавництво ФОП Бреза А.Е.
Библиографическое описание: Регіональний менеджмент збереження і відтворення природно-заповідних територій : монографія/ М. В. Газуда, І. Б. Дяченко. – Ужгород: Видавництво ФОП Бреза А. Е., 2014. – 248 с.
Краткий осмотр (реферат): У монографії розглянуто особливості збереження і відтворення природно-заповідних територій з урахуванням регіональних управлінських підходів щодо забезпечення їх збалансованого розвитку в умовах ринкових відносин. Обґрунтовано концептуальні підходи та визначено пріоритетні напрями менеджменту природно-заповідної сфери й екологічної мережі за рахунок створення нових національних природних і регіональних ландшафтних парків. Видання розраховане на широке коло спеціалістів, науковців, викладачів і студентів, працівників управлінських структур, які цікавляться питаннями відтворення, розвитку і розширення природно-заповідних територій, у тому числі аграрного природокористування і рекреаційно-туристичної діяльності.
Тип: Text
Тип публикации: Монографія
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16121
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри економіки підприємстваВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.