Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16121
Назва: Регіональний менеджмент збереження і відтворення природно-заповідних територій
Автори: Газуда, Михайло Васильович
Дяченко, І.Б.
Ключові слова: регіональний менеджмент, природно-заповідні території
Дата публікації: 2014
Видавництво: Видавництво ФОП Бреза А.Е.
Бібліографічний опис: Регіональний менеджмент збереження і відтворення природно-заповідних територій : монографія/ М. В. Газуда, І. Б. Дяченко. – Ужгород: Видавництво ФОП Бреза А. Е., 2014. – 248 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії розглянуто особливості збереження і відтворення природно-заповідних територій з урахуванням регіональних управлінських підходів щодо забезпечення їх збалансованого розвитку в умовах ринкових відносин. Обґрунтовано концептуальні підходи та визначено пріоритетні напрями менеджменту природно-заповідної сфери й екологічної мережі за рахунок створення нових національних природних і регіональних ландшафтних парків. Видання розраховане на широке коло спеціалістів, науковців, викладачів і студентів, працівників управлінських структур, які цікавляться питаннями відтворення, розвитку і розширення природно-заповідних територій, у тому числі аграрного природокористування і рекреаційно-туристичної діяльності.
Тип: Text
Тип публікації: Монографія
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/16121
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри економіки підприємстваУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.