Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/18157
Название: Навчально-методичні рекомендації з курсу «Міжнародна інтеграція та глобалізація у світовій політиці»
Авторы: Мателешко, Юрій Павлович
Ключевые слова: міжнародна інтеграція, глобалізація, світова політика
Дата публикации: 2014
Издательство: ДВНЗ «УжНУ»
Библиографическое описание: Мателешко Ю.П. Навчально-методичні рекомендації з курсу «Міжнародна інтеграція та глобалізація у світовій політиці» / Ю.П.Мателешко. – Ужгород: ДВНЗ «УжНУ», 2014. – 42 с.
Краткий осмотр (реферат): Програма навчальної дисципліни «Міжнародна інтеграція та глобалізація у світовій політиці» передбачає вивчення світової політики крізь призму двох сучасних тенденцій її розвитку – міжнародну інтеграцію та глобалізацію. Завдання дисципліни: 1) засвоєння студентами базових знань про світову політику, теоретичні школи і теорії світової політики та формування сучасної системи світової політики; 2) на основі аналізу відповідних концепцій з’ясувати природу й зміст розвитку інтеграційних процесів у контексті глобалізації; 3) розкрити зміст розвитку інтеграційних процесів як рушійної сили основних тенденцій сучасної глобалізації; 4) визначити шляхи формування державно-політичного курсу України в контексті розвитку сучасних інтеграційних та глобалізаційних процесів; 5) формування у студентів міжнародно-політичної культури та загальнолюдських цінностей.
Тип: Text
Тип публикации: Методичні рекомендації
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.uzhnu.edu.ua/jspui/handle/lib/18157
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
mizhnarodna_intehratsiia_ta_hlobalizatsiia.pdf487.17 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.